Ręczna myjnia samochodowa, myjnia parowa - Warszawa - Eco-Auto
Myjnia samochodowa w centrum handlowym ATRIUM Targówek. Autodetailing.
184
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-184,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Ręczna myjnia samochodowa

Proces mycia – auto SPA

Proces mycia zaczyna się od rozpoznania powłoki ochronnej na felgach aby dobrać środek do zmiękczenia zabrudzeń następne przystępujemy do naniesienia na całą karoserię specjalnej biodegradującej chemii która ma na celu zmiękczyć połączyć z sobą zabrudzenia. Po myciu, nadwozie jest dokładnie wycierane nie zapominając o progach za pomocą ściereczek z mikrofibry i usunięciu wody za pomocą sprężonego powietrza z trudno dostępnych miejsc takich jak: klamki, uszczelki, lusterka czy też listwy. Felgi pojazdu domywane ręcznie za pomocą specjalistycznych środków.

 

Do umycia samochodu i odświeżenia jago wnętrza stosujemy technologię ekstrakcji pary, która doskonale usuwa wszelkie zabrudzenie (brud, kurz, tłuste plamy, owady). Technologia ta pozwala dotrzeć do najmniejszych szczelin, dzięki czemu mycie jest bardzo dokładne.

Myjnia parowa

Mycie parą jest całkowicie bezpieczne dla samochodu, ponieważ nie powoduje zarysowań w przeciwieństwie do konwencjonalnych metod mycia samochodów. W tym przypadku strumień pary wodnej jest o wiele łagodniejszy od wysokociśnieniowego strumienia wody. Dodatkowo kanały wentylacyjne poddane działaniu wysokiego ciśnienia zostają oczyszczone z przykrych zapachów, grzybów i bakterii.

Opinie naszych klientów